Nova Chiro Healing 

V září 2007, kdy jsem zasvětil své žáky do 3. stupně reiki za mnou za týden přišla jedna moje žákyně s tím, že po návratu domů dostala zasvěcení boha Chirona, včetně prvních symbolů a také sdělením boha Chirona, že se má obrátit na svého mistra, který jí sdělí postupy při zasvěcování. Začali jsme tedy pracovat v týmu a postupně jsme dostali další zasvěcení, která jsme prováděli tak, že nejdříve zasvětila tato žákyně mě, abych dostal jinové energie a potom já jí, aby dostala skrze mne energie jangové.

Vše bylo ještě umocněno návštěvou avatara jménem matka Meera v Německu, která dává daršany a my oba jsme z nějakých"záhadných" důvodů seděli při udělování daršanů přímo u matky Meery. Myslím, že to byl úmysl Universa dostat touto cestou požehnání týkající se této energie.

Po novém roce 2008 jsme tuto energii zkompletovali a jak už to v životě chodí, šli jsme si po splnění tohoto úkolu každý svou cestou. Protože jsem cítil, že je spouštěčem této energie má žákyně a nikoliv já, nechal jsem tuto energii být, neboť jsem předpokládal, že se bude prezentovat s touto energií tato kolegyně.

Ke konci roku, kdy jsem se napojil na prvotní zdroj a začal přetransformovávat některé reiki systémy, mě oslovil bůh Chiron s přáním, abych také tento systém přetransformoval do sféry alfa. Udělal jsem to, a skrze přání boha Chirona nazval tuto energii

NOVA CHIRON HEALING

Oproti systému, který se měl nazývat Chiroreiki se tato energie nenachází ve sféře, kde proudí reiki, ale ve sféře kde proudí energie čisté lásky. Znamená to několikanásobné zvýšení síly k léčení a také možnost na této energii dále pracovat a vyvinout ji k představě své a samozřejmě i představě boha Chirona. Také zde platí stejné požadavky pro zasvěcení,jako u energií předcházejících. Tato energie má úžasné účinky a její výhodou je, že terapeut potřebuje jen několik minut na jakékoliv léčení. Bližší se dozvíte s dosti obsáhlých skript a pokud vás právě tato energie osloví, pak věřte že jste si vybrali správně. Pokud vás bůh Chiron vybral pak čtěte dál.

Seminář je jednodenní a je pouze pro absolutně schopné mistry s praxí !!!

Celkem 5.zasvěcení

Cena: 10.000,-Kč