Kobra Faraóna 

Toto zasvěcení je jedno z nejvyšších zasvěcení, které se kdysi dávalo faraónům při nástupu na trůn.Iniciací, kterou zde nebudu popisovat se novici do aury implantuje obrovská energetická kobra. Ta pak plive energetický jed na každého, kdo by chtěl tomuto zasvěcenci ublížit, nezávisle na tom, zda se jedná o fyzickou bytost, či jakoukoliv entitu ( temnou energii, démona atd.)

Ve spánku pak naopak tato kobra plive léčivý jed do aury zasvěcence a léčí jej .

Tato kobra je částí vědomí boha Hora. Ten se pak stará o celkový urychlený duch. rozvoj tohoto zasvěcence. Vede ho správnou cestou a učí jej na všech úrovních, včetně postupného napojování na universální vědomí.

Zasvěcení může obdržet pouze člověk, jehož duše již faraónem, či veleknězem byla.

Dochází pak k plnému obnovení iniciace. Počet adeptů je omezen množstvím 12. zasvěcenců za rok a souhlasem boha Hora.

Dalším předpokladem je být mistrem staroegyptských energií např. Seichim reiki, Isis Seichim, Ra Sheeba, Zasvěcenec boha Ra a další zasvěcení různých řádů starého Egypta.

Podmínkou zasvěcení, pokud je udělen souhlas je také transformace duše a všech částí vědomí, které je třeba provést ještě před iniciací. Tato transformace je časově různá, neboť záleží na tom, na jaké stávající duchovní úrovni se novic nachází.

Zasvěcení se provádí vždy osobně, s celkovým počtem dvou iniciací.

K tomuto zasvěcení se nedávají žádná skripta, ani návod na zasvěcení dalších

adeptů, neboť se jedná o nepřenosné zasvěcení.

Cena: 12.000,-Kč