Šamballa (Shamballa) Reiki 

 Šamballa (Shamballa) Reiki

Co je to multidimenzinální léčivý systém Shamballa Reiki? (od Linda White Dove - přeloženo z angličtiny Lukáš Putz) (od Elizabeth Willebrandt - doplněno z němčiny Karel Putz)

Tento skutečně geniální systém léčení je dárkem nanebevzatého mistra St. Germaina a byl získám Johnem Armitagem formou Chanellingu. Multidimenzinální léčivý systém Shamballa Reiki je svatá Jednota. Je to cesta poznání, života a bytí, svého já a pochopení spojení se všim a všemi. Je to také forma léčení rukama, jenomže je to i o dost víc. Je to léčení pro celou duši a celistvost. Je to pochopení sounáležitostí v Jednotě (být částí Jednoty) ve smyslu léčení zde uvedeném, sounáležitost celé své bytostí, své duše, a svého Vyššího Já. V tomto procesu najde spousta z Vás léčení vlastního těla, myšlení a emocí.

Co dělá Shamballa Reiki tak silnou a mocnou je sloučení energií.

Je to kombinace Reiki s:

 • 1. Mahatma - Energie (života božství a osvícení)
 • 2. Kristovo vědomí (všeobsáhlá láska)
 • 3. Nanebevzatí mistři (intergrace tvých multidimenzionálních aspektů)

Pokud jsi na duchovní cestě, možná budeš chtít rozvíjet svojí intuici, nebo máš zájem o práci se Světlem nebo planetárními službami, pak je systém Shambally pro tebe nádherný nástroj pro podporu v tomto procesu. Tím, že se tento systém učí jako systém příkládání rukou, je možné pro tebe se naučit tento systém zažívat formou hmatu a věděním. Touto studií Jednoty budeš mít pocit hloubky a zkušeností. Systémem Shambally budeš ve stavu to cítit a být.

Jako nástroj pro osobní růst a vývoj je smyslem Shambally Reiki to, aby ho co nejvíce lidí zažilo a seznámilo se s ním, aby vytvořily Jednotu a Celistvost, která vytvoří „to JEDNO SRDCE". Proto je tak uzpůsobená, aby bylo možné se ji snadno naučit a používat. Dokonce i malé dětí se můžou tento systém naučit.

Léčebné sezení můžete provést s jinými lidmi, zvířaty i se Zemí.

Kompletní sezení trvá jen několik minut. Můžeš nabídnout sezení svým přátelům, nebo rodině, i když třeba nemají zájem o svůj duchovní vývoj nebo růst. Je to výborná energie pro léčení různých fyzických, ale také emocionálních problémů. Může být ku pomoci pro odbourávaní stresů, rozpuštění bloků anebo jen pro to, aby člověk mohl mít hluboký spánek.

V tomto systému najdeš také spoustu detailů o Reiki a také o dějinách multidimenzionálního léčení Shamballa Reiki (MDLSR). Hari Melchizedek byl formou channelingu (kanál) který byl od St. Germaina zahrnut do systému. Tím budeš mít úplný přehled o systému Shamballa Reiki a také pochopíš rozdíly oproti Usui-Reiki systému. Skripta a veškeré podklady byly tak přenechány, jak byly channelingem stažené. Někteří lidé myslí, že systém Shambally je forma Reiki, jiní to vidí spíše jako multidimenzionální systém léčení. Jiní to nazývají „dalším krokem" Reiki. Je to možná tím, že systém Shambally směřuje pozornost na to, aby nám praktikům (materialistům) umožnil pochopit, kdo doopravdy jsme a abychom se spojily v Jednotě a žili v bezpodmínečné lásce. Člověk pro člověka.

Jsi mocný léčitel!

Shamballa Reiki obsahuje čtyři stupně. Nejsou zde žádné podmínky pro zasvěcení, nebo pro učení této metody - kromě otevřeného ducha.

 • 1. stupeň - postup je podobný jako 1.stupeň Usuiho - Reiki.
 • 2. stupeň - zde učí symboly
 • 3. stupeň - obsahuje další symboly
 • 4. stupeň - je mistrovský stupeň opravňující k zasvěcování

Shamballa se ale stejně nedá popsat úplně.Shamballa Reiki se musí pochopit. Vyjádřit slovy by to snad bylo možné, když si představíte, že jste při léčení směřováni do Jednoty se vším, kdy dochází k pocitům ( vyjádřeno slovy )

 • Vnitřní klid
 • Spokojenost
 • Harmonie
 • Pocit naplnění
 • Posílení imunitního systému

To jsou jen některé vlastnosti, které Shamballa podporuje a zlepšuje. Nechal jsem se zasvětit od německé Reiki mistrině žijící v Kanadě, která mi předala originální skripta Shambally Reiki, která jsou tak obsáhlá, že není možné se v úvodu o všem rozepsat. Tento systém zahrnuje také teorii Usuiho Reiki je daleko rozsáhlejší a také složitější, než jiné druhy Reiki. Doporučuji všem, kteří se chtějí věnovat práci s energií do větší hloubky. Doporučuji všem.

Shamballu Reiki budu vyučovat tento rok formou seminářů

1.stupeň

 • Seminář je jednodenní
  Cena: 1.000,-Kč

2.stupeň

 • Seminář je dvoudenní
  Cena: 2.000,-Kč

3.stupeň

 • Seminář je třídenní
  Cena: 3.000,-Kč

4.stupeň

 • Seminář je dvoudenní
 • Cena: 12.000,-Kč

Obsah náplně seminářů doplním během tohoto roku, až vypracuji česká skripta pro všechny stupně. Vzhledem k obsažnosti materiálu to bude v druhé polovině roku.

Zasvěcení na dálku je rozděleno do čtyř zasvěcení v odstupech min. 1.týdne. Cena za mistra Shambally Reiki: 15.000,-Kč