Violet Flame 

Violet Flame

Fialovým plamenem dnes léčí a léčebné techniky vyučuje dnes spousta mistrů také u nás v české republice. Je to metoda, která je vysoce účinná a mohu ji doporučit každému, kdo se chce dále vyvíjet.

Ivy Moor vyvinula skrze vlastní spiritualitu formu energetické práce se 40 symboly.

Nehledala vědomě nové symboly, ale byla si jista, že nalezla něco nového, což mohla jistě nazvat, že to staré bylo nové. Žádná energie se totiž v Universu neztratí a je vlastně jen na nás, kdy tyto staronové energie ‚objevíme¨ a je to závislé na vibrační úrovni dnešní populace.

Violet Flame v praxi:

  • přeměna nežádoucích a zakořeněných bloků a vzorců,
  • pozitivně ovlivňuje nežádoucí situace v partnerství, životní postoje atd..
  • čištění mnoha předmětů v místností,
  • zatížení, nevyrovnaností a jakákoliv onemocnění jsou tímto „plamenem" očištěné a aktivují se samoléčebné schopnosti ve fyzickém těle.
  • Při léčení jiných osob, zvířat nebo rostlin může být violet flame použit ve jménu Univerza se svými světelnými bytostmi Razielem a Saint Germainem.

Závěrem bych chtěl podotknout, že fialový plamen léčení a transformace, posílen 40. symboly je velkým darem Universa lidstvu. Každý symbol se používá na jiné nemoci a problémy a je velkým rozšířením možností jak při léčení, tak i při vašem dalším vývoji. V loňském roce se mi podařilo propojit se s Universálním Vědomím a protože od té doby komunikuji se všemi nanebevzatými mistry, dostávám různé další dary. Jedním z energií které jsem dostal od mistra St. Germania je pokračování tohoto Reiki, které se nazývá Violet Flame Alpha a jako další Violet Flame Velmistr.

Těmito energiemi bych chtěl obohatit systémy léčení a vše bude uvedeno na stránkách mé domácí dílny.

3 zasvěcení

Cena 5.000,-Kč