Andělské Reiki (Engel Reiki) 

Andělské Reiki (Engel Reiki)

Zasvěcení do léčivé síly andělů je metoda, která nebeskou světelnou energií vyvolá harmonii mezi tělem, duší a duchem. Rozhýbe proces k sebenalezení, která vede k nejhlubší duševní harmonii a blaženosti a aktivuje samoléčebné síly těla, ducha a duše.

Předpoklady na tuto energii nejsou:

Výhodou je první stupeň Usuiho Reiki nebo Kundalini Reiki.

 • 1. Anděl narození - podle údajů data tvého narození
 • 2. Uriel - ochránce psychického těla, kreativita
 • 3. Raphael - sluneční povaha, léčitel
 • 4. Michael - pomocník a ochránce
 • 5. Gabriel - vyhlašovatel slova, plánů, osvoboditel, spasitel, anděl osvobození, strážce narození, smrti a zmrtvýchvstání
 • 6. Camael - strážce mezilidských vztahů, partnerství
 • 7. Zadkiel - působí při léčení ran, tvorby buňek, ztělesňuje jakost a milosrdenství, rozdává požehnání, zprostředkovává přízeň, pomáhá těm kteří sešly s cesty
 • 8. Zaphkiel "účetní", ztělesňuje vedoucí sílu univerza a lidstva, národů, cestu hvězd, a cestu univerza
 • 9. Metathron - ochránce duchovního těla, čakry temena, božího světla, ochránce našich přání.
 • 10. Tobias - ochránce poutníků a cestujících
 • 11. Daniel - pomáhá proti vyčerpání sil a nejistoty
 • 12. Luzifer - udržovatel polarit jako jsou světlo/tma, dobro­/zlo, světlý/tmavý, závislosti a neřesti, k přijetí a přemáhání svých stínových částí, školení vědomí zkouškami, cvičení vnitřní bdělosti, přijetí a přeměna nižšich sil k duchovnímu posílení, na posílení života - nebo také k znovupřijetí, použití a posílení jemu protistojícímu světlu.

Kromě praktického využití mít Anděle, bytosti světla, které člověk má na podporu po svém boku, má zasvěcení cíl, sám sebe najít v naší tvořitelské existenci. Jde o to pochopit a přijmout plnost, úplnost a realitu vlastního života. Právě když se nám nedaří, tak inklinujeme k tomu oddalovat zodpovědnost a „vzdávat" se. Část v našem nitru má snahu se bránit, vede nás k tomu, aby jsme dělali něco proti tomu, ale aby jsme tuto vůli převedli do skutečnosti, potřebuje naše duše pomoc. (od někoho) Chce se cítit duševně a morálně chráňená a hýčkaná. V takových bezmocných a beznadějných situacích nám darují andělé při navázání kontaktu s nimi pomoc, a ukazují nám, že nikdy nejsme sami. Ukazují nám cestu, aby jsme svůj osud zvládli, pokud možno sami. Pomáhají nám nalézt svobodu a nezávislost před druhýma. Citíme se v bezpečí a chráněni. V okamžiku vyvolání andělů se stává něco zásadního, my vidíme změnu z negativního stavu v pozitivní. Čerpáme sílu a jsme schopni převzít zodpovědnost sami za sebe. Energie andělského Reiki je jiná, než klasické formy práce s energií, na kterou jsme zvyklí např. při Usuiho Reiki. Je ale bezesporu minimálně stejně účinná. Naučíte-li se pracovat s tímto Reiki, zjistíte, že máte ty nejlepší pomocníky, kteří vás nikdy nezklamou, vždycky vás milují a také vždy pomůžou,když je o tuto pomoc požádáte.

Cena semináře je 7000,-Kč

Dálkové zasvěcení je 12 x 30 min.

Cena: 5000,-Kč