Hilarion 

Hilarion

Krční čakra je energetické centrum komunikace, osobního výroku, a vlastní sílu vyřčeného slova, prozrazuje lži a posiluje pravdu. Kontroluje vnitřní hlas, jakožto ho také buď posiluje nebo potlačuje.

Při poškození krční čakry nastává pocit stydlivosti, problémy s osobním výrokem, neschopnost k formování vět a vede často k posílení nekontrolovatelného lhaní. Považovat ji za „lež v nouzi" je dokonce v dětství velmi nebezpečné, poněvadž se její akceptace časem posílí a krční čakru kompletně zničí.

Poškozená krční čakra se naznačuje bolestmi krku, bolestmi na hlasivek nebo zánětem krčních mandlí (angina tonsillaris). U dětí je krční čakra velmi vyvinutá což může vést ke zvětšení mandlí, což pak způsobuje potíže při polykání nebo u dýchaní nosem, čímž může vznikat chrápání.

Při pubertě může nastat zmenšení, pokud tomu tak není, pak může dojit k dalším potížím, jako problémy při mluvení, koktání, potíže se štítnou žlázou, problémy s dásněmi, vředům v krku a ústní dutině, zánět hrtanu a depresím.

Energie Hilariona podporuje pravdu. Posiluje orgány který jsou spojené s onemocněním krční čakry. Podporuje schopnost k učení a jakýkoliv způsob výroku který je spojený s vyrčením slova. Je také vůdčí energií ve vědě a tím i v léčení.

Co dostaneš ode mě?

  • Skripta
  • Aktivaci - Termín po domluvě - 1x cca. 30 - 45 minut
  • Certifikát

Cena 1.500,-Kč