Seichim Reiki 

Seichim Reiki

Slovo Seichim pochází s egytského slova „Sekhem" což v překladu znamená „síla všech sil".

Seichim je prastará léčivá energie s jinou vibrační frekvencí, než „normální" reiki. S touto energií se dá dle mých vlastních zkušeností na určitých věcech lépe pracovat. O Seichim se říká, že je to původní forma všech systémů, které léčí formou přikládání rukou. Vzhledem k síle tohoto systému doporučuji spíše posílání energie do aury klienta( nejlépe na srdeční čakru ) . Seichim pravděpodobně vzniklo v dobách staré Atlantídy. Dnes se dá původ Seichim Reiki zpětně vysledovat až do doby civilizace Máyů v Jižní Americe, než bylo zavedeno ve starém Egyptě.

Patrick Ziegler se stal zakladatelem dnešního Seichim, kdy tuto energii obdržel na svých cestách prostřednictvím zasvěcení súfijským mistrem v Khartoumu, poté co prožil několik mystických zážitků ve velké pyramidě v Gize (Egypt),kde se mu podařilo nepozorovaně a bez povolení úřadů přespat. Po návratu do Ameriky ještě zkombinoval toto učení s klasickým Usuiho reiki. V současné době je toto učení nabízeno v několika verzích, včetně rozdílných názvů, zato však s energií, která stojí za to. Seichim stejně jako další staroegyptské energie patří mezi mé oblíbené a proto jsem je vzhledem k jejich síle a účinnosti zahrnul do mé léčitelské praxe.

Zasvěcení do Seichim je podstatně silnější a intenzivnější než Usuiho Reiki. Pomáhá zlepšit a zvýšit léčivé schopnosti, lépe otevřit léčivý kanál mistra, včetně vlastního duchovní růstu.

Tento systém obsahuje celkem 9 symbolů a pomáhá mimo jiné: Jak již bylo řečeno, zvýšit energetický potenciál, zvyšuje tělesné, emocionální a duševní aspekty bezpodmínečné lásky, rozpouští zármutek, smutek, stress a jiné bloky, vyrovnává Jin a Jang, a zvyšuje spojení mezi Středním a Vyšším Já.

Předpokladem pro toto zasvěcení je alespoň mistrovský stupeň Usuiho Reiki.

infinity

Možnosti zasvěcení (pokud nemáte Usuiho Reiki).

  • 1.stupeň žákovský: cena 1.500,-Kč
  • 2.stupeň žákovský: cena 3.500,-Kč
  • mistrovské zasvěcení: cena 12.000,-Kč

 

Jste-li mistrem Usuiho Reiki máte tuto možnost

Mistrovské zasvěcení do Seichim Reiki cena 15.000,-Kč (dvoudenní seminář) nebo formou dálkového studia a zasvěcení cena 12.000,-Kč