Egyptský Cartouche - Egyptian Cartouche 

Egyptský Cartouche

Původní zpracovatelka byla Angličanka praktikující egyptskou magii Murry Hope. Tento systém uvedla v roce 1983. Hope zvolila jméno Cartouche, protože ji cítila takto: "zestruční to typické a silné energie známé pro starověké národy a ztělesní je v identitách rozeznatelných v dnešním světě."

Egyptský Cartouche staví most mezi běžným denním životem a Vyšším vědomím, které je na vzestupu díky věku Vodnáře - věku individuální zodpovědnosti. Zasvěcení do egyptských symbolů navozuje stav zvýšeného vědomí a jasnosti.

Zasvěcení do Egyptského Cartouche představuje 25 zasvěcení do antických archetypálních univerzálních symbolů z Egypta a Atlantidy, které mohou zvýšit léčebnou sílu a urychlit psychický vývoj.

Součástí semináře je zasvěcení souhrnnou silou 25 iniciačních karet - půjde tedy celkem o 25 zasvěcení do starověkých typických univerzálních symbolů Egypta.

Dále projdete iniciací Yodem, což je speciální proces, otevírající vaši srdeční čakru. Symbol YOD pomáhá vyvolat z hlubin vaší osobnosti duchovní schopnosti, které jsou skryté ve vašem nitru a které je potřeba ve vás aktivovat.

Všechna tato zasvěcení vám umožní dosáhnout netušených úrovní vašeho osobního duchovního rozvoje, způsobí stav zvýšeného vědomí a jasnost. Starověké egyptské symboly zobrazené na kartách zachycují esenci sil nebo energie, které řídí vesmír. Každá karta může být použitá pro meditaci, věštění (namísto Tarotu), k léčení nebo k magickým účelům či jako talisman. Pokud jsou karty seřazeny do nejrůznějších seskupení, mohou posloužit jako vhled do snů či jejich výkladu, k řešení rodinných nebo emocionálních problémů, finančním či obchodním zájmům, k léčení a udržení zdraví, k ochraně, k duchovnímu hledání nebo pro řešení nejrůznějších hádanek života. Karty vám poskytují hojivou sílu, zvyšují vaše dovednosti, ochraňují vás a ukazují směr duchovní cesty.

Zasvěcení do uživatelského stupně Egyptského Cartouche mohou obdržet ti, kteří nemají Mistrovské vzdělání a zasvěcení. Každopádně by měli mít vzdělání v silnější linii, doporučuje se aspoň základ v Seichim.

Zasvěcení do Egyptského Cartouche Mistra - učitele je pouze pro ty, kteří jsou Mistrem Usuiho systému a Mistrem/učitelem Seichim Reiki nebo Isis Seichim Reiki či Isis seichim.

Zahájení Cartouche reprezentuje příležitost pro ty, kteří jsou na upřímné duchovní a osobní rozvojové cestě, s vysokou úrovní osobní integrity a schopností udržet energie vysoké frekvence k pokroku a vyšším úrovním rozumu a vědomí.

Tyto energie starověkého Egypta jsou velmi silné. Měla by jim být prokazována úcta a měly by být používány jen s jednou myšlenkou konkrétního záměru.

Zasvěcení do tohoto systému je hodně silné a obohacující. I když jsem již prošla iniciacemi do více linií, byla jsem překvapená silou a účinkem těchto energií. Energie Skarabea v tomto systému měl pro mně hodně transformační charakter, takže jsem po velmi dlouhé době opět zažila třídenní očistu. Je zde ukázaná opět jiná možnost jak pracovat s energiemi a jsem ráda, že jsem jí prošla a mohu ji používat při léčení či v každodenním životě.

Cena zasvěcení do uživatelského stupně činí: 3 000,-Kč.

Cena zasvěcení do mistrovského stupně činí: 2 000,-Kč.