RA-SHEEBA 

RA~SHEEBA

"obloha je zatažená, hvězdy zatemněné, nebeské dálky se třesou, planety nezhybněné stojí na místě, protože jím se zjevil král v jeho plné moci. Jako bůh, který žije ze svých otců A živí svými matkami, Králův mistr moudrosti, jehož matky jeho jméno neznají, jeho slávu prodělávají nebesa, o jeho moci si povídá obzor, jako Atum, otec, který ho stvořil, a syn, který je mocnější než on samotný."

Co by mohlo víc dokázat moc boha slunce RA (taky Re), než psaní textů z pyramid. Z počátku času jako lotosový květ, plovoucí na vodě věčnosti se narodil Ra. Vyrůstal, a jeho mocná energie vdechla Nilovému údolí život. Stal se mocnějším, než jeho stvořitel - otec Atum.

Dlouhé časy se jeho moc a síla skrývala. Ale tím, že víme, že se nic nemůže ztratit, tak si jeho energie našla cestu k nám lidem zpět.

Vibrace do jiné dimenze, Tyrkysové pole - ráj, jak to nazývají v Egyptě, pro naše duše, tak, jak to lidi už tenkrát prožívaly.

 • Když chceme tuto energie dneska prožívat
  a nechat se ‚znovu' zasvětit,
  musíme nejdřív cítit vnitřní touhu po této energii.
  Musíme se stát „strážci" této energie.
  Musíme se cítit připraveni v našem nitru.
  Musíme být připravení přijmout tuto mocnou lásku.
  S lotosového květu nechat náš život znovu rozkvést.
  Musíme být připraveni,
  tyto staré - nové vibrace přijmout,
  uložit a ukotvit v hloubce našeho srdce.
  Ra-Sheeba je příliv světla do našeho těla i duše.

Po zasvěcení se mění komplet všechny barvy aury na zlatou, bílou a světle zelenou.Zvyšují se léčitelské schopnosti zasvěcence zvýšením vibrací ve všech tělech, mění se DNA a zvyšují se spirituální schopnosti zasvěcence.

Ra-Sheeba není energie Reiki, je ale v každém případě několikanásobně silnější a nedá se vlastně pořádně popsat, protože se musí prožít. Je to zasvěcení boha Slunce, bohyně Isis, mistrů Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a dračích průvodců.

Faraon, který v dávných dobách Ra-Sheebu ovládal, poměrně mlád zemřel a nestačil předat zasvěcencům¨strážcům'' Ra-Sheeby zasvěcovací rituál. A tak, jak strážci postupně umírali, mizela i možnost uchovat tuto energii pro další časy. Vibrace naší planety, kolektivní vibrace lidstva i Universa se již natolik zvýšily, že jsme opět připraveni přijmout potřebný vibrační stupeň, který nám opět umožnil tuto silnou energii přijmout a s ní také pracovat. V současné době je již zasvěcenců do Ra-Sheeby tolik, že by ke ztrátě této energie dojít naštěstí nemělo.

Léčení s Ra-Sheebou probíhá působením na čakry, mění naše elektromagnetické pole, DNA, zvyšuje vibrace a světlo ve všech tělech. Při terapii klient leží a terapeut působí bezdotykově, stejně jako u Seichim, či Isis Seichim Reiki ‚pouze' posíláním energie do aury.

Účinek je však více než hmatatelný a i skeptik, který ‚necítí' účinek terapie formou různých druhů Reiki, má nulovou šanci tvrdit totéž při aplikaci Ra-Sheeby.

Ra-Sheeba není energií Reiki a proto nemusí být zájemce mistrem Reiki. Přesto ale není zasvěcením pro úplné začátečníky. V každém případě doporučuji mít zkušenosti práce s energií. Také vaše ‚vnitřní vedení' by vás mělo ‚upozornit' na to, že se cítíte být povoláni stát se opět strážci Ra-Sheeby.

Ra-Sheebu nezasvěcuji na dálku z důvodů zachování čistoty v zasvěcovacích technikách i když je tento způsob iniciace možný. Seminář je dvoudenní, kdy první den obdržíte 3.zasvěcení ‚žákovská' s vysvětlením technik práce na sobě, klientovi, posílání energie na dálku pro léčebné účely,vysvětlení symbolů a další.

Druhý den obdrží žák 2.mistrovská zasvěcení s vysvětlením technik práce na sobě, klientovi, posílání energie na dálku, rituálu zasvěcení do všech stupňů, vysvětlení symbolů a další způsoby práce.

Cena semináře je 11.000,-Kč

Zasvěcení boha Slunce

RA~SHEEBA

Je to volné pokračování Ra-Sheeby, které dávám svým žákům nejdříve po půl roce práce s Ra-Sheebou, kdy již sami zasvětili minimálně jednoho mistra.

Je to aktivace božského Světla, skutečné změny DNA, další zvýšení vibrací a světla ve všech tělech. Při zasvěcení předávám další symboly, potřebné pro aktivaci Božského Světla a extra 3.symboly,které jsou určeny pouze pro osobní růst mistra.

 • 1. symbol- cestovatel-pro spojení s duch. průvodci, dračími průvodci, mistry, astrálními učiteli, k cestování mimo tělo, atd.
 • 2. symbol-slouží k vysílání i přijímání myšlenek
 • 3. symbol-k aktivaci zdravého vývinu ‚indigo' dětí

Také zde platí, že osobní kontakt s žákem je podmínkou pro tuto aktivaci. Seminář je minimálně jednodenní.

Cena semináře je 9.000,-Kč