Raphael Reiki 

Raphael Reiki

Vnitřní doplňkový metabolismus, Svatý energetický proud pátého božského paprsku v zelené barvě je velmi silnou energií, která léčí tělo, ducha i duši. Božská modrá se smísí s moudrostí žluté a dovede tělo a ducha na léčivou zelenou s podporou růstu a zralosti. Vnitřní bohatství, které podpoří veškeré duchovní práce a přemění je v pocit blaha. Různé struktury myšlení budou směrovány správným směrem.

Předpoklady:

Není předepsáno žádné reiki, ale výhodou je např. Keltské Reiki nebo jakákoliv práce s ernegiemi!

Zasvěcení všech 12 Gradiací se provádí ve 4. termínech (4 x ca. 30 minut)

Tato energie pochází z přírody a může být snadno kdykoliv použíta. I když to pro některé možná zní neuvěřitelně, stačí jednoduché zmáčknutí prstem k tomu, aby jste docílili stejného úspěchu jako se solemi nebo tabletami.

V lidském organismu se nachází anorganické soli a to jak v krvi, tak i v tělesných buňkách, orgánech i veškerých tkáních. Ve zdravém těle jsou tyto soli v určitém vzájemném poměru a tudíž se harmonizují navzájem. Když je tato harmonie rozladěná, pak to vede k symptomům nemoci. Cíl tohoto biochemického způsobu léčení je udržení této rovnováhy.

Skrze Raphael Reiki a evtl. také přidáváním léčívých rostlinných přísad je vyrovnání solí v těle dostatečné pro vyrovnanost různých soli a pro jejich udržení v rovnováze.

K výše uvedenému obdržíte obsáhlý učební materiál pro Raphael Reiki.

  • Můžete se naučít metodu, jak řídit soli v těle.
  • Dodatečně poznáte také rostliny, které tuto vyrovnanost podporují: čaje, vývary, koupele, obaly atd.
  • Certifikát mistra

Cena : 5.000,-Kč