Lightarian Reiki™ 

Lightarian Reiki je skutečně v současné době tím nejsilnějším druhem Reiki, se kterým se dá v současné době pracovat. Je to Reiki, které je registrováno, s poplatkem 50 Euro plus cena semináře a všech zasvěcení.

Původ Lightarian Reiki je z roku 1997, kdy tato energie byla formou channelingu stažena mistriní Reiki Jeannine Jelm a poté dále vyvinuta. Při aplikaci V a VI. stupně máte v rukou energetický potenciál nanebevzatého mistra, což ale neznamená, že jím skutečně jste.

Měření Lightarian institutu v Münsteru uvádějí pár dat pro Vaši představu:

Pásmo Reiki   Systém Reiki   Nejnižší vibrace
 Nejvyšší vibrace

      paprsku Reiki
 paprsku Reiki
1. pásmo   Usuiho Reiki   5,0
 5,0
2. pásmo   Karuna Reiki   5,0
 6,2
2. pásmo   Imara Reiki   5,0
 6,2
3+4. pásmo   Lightarian I+II   5,0
 6,95
5. pásmo   Lightarian III   5,0
 7,35
6. pásmo   Lightarian IV   5,0
 8,25
7+8. pásmo   Lightarian V+VI   5,0
 9,99

 

Krátké dějiny Lightarian Reiki

Tento „vysoce/jemně vibrujcí" systém Reiki byl vyvinutý a vychannelovaný Jeannine Marie Jelm v půlce roku 1997, na základě intuitivní a přímé komunikaci energií „nanebevzatým mistrem Buddhou". Tato inspirovaná práce byla neustále doplňována, vylepšována až se z ní vyvinulo Lightarian Reiki.

Během spousty sezení při channelingu požádal nanebevzatý mistr Buddha Jeannine o to, aby rozšiřovala nové informace o Reiki, aby vysvětlila lidem Reiki a aby rozšířila a „demystifikovala" tuto energii. Poprosil jí také o to, aby tyto nové informace a tyto pokročilé energie byly předávány ostatními jednoduchou metodikou zasvěcení.

Filozofie Lightarian Reiki

Nejdůležitější aspekt systému Lightarian Reiki je v energetické čistotě a jednoduchosti tuto energii předávat zasvěcením. Proto je práce a trénink (zasvěcovací proces) u Lightarian Reiki velice přímý a jednoduchý.

Na přání nanebevzatého mistra Buddhy, nejsou v Lightarian Reiki zapotřebí žádné symboly!

Důležitý aspekt této práce je použití jasného úmyslu, když se Lightarian Reiki předává klientovi nebo zasvěcuje studentovi.

Osobní a pracovní výhody tréninku/zasvěcení Lightarian Reiki

Když obdržíš zasvěcení do Lightarian Reiki systému, pak se ti zvýší vibrační úrovně tvých čaker a jemnohmotných těl.

Tvé chápání a schopnosti předávání energie (zasvěcení) jiné a vyšší vibrace se rozšíří.

Je možné, že ti budou předány „duchovní dary", které zlepší tvojí schopnost vnímání jemnohmotného světa a rozříří se ti duchovní vnímání pro sebe sama.

Ihned po zasvěcení (a certifikaci) do jednotlivých levlů (stupňů) jsi energeticky připraven na sezení a semináře s klienty. Budeš ihned schopen zasvěcovat své žáky do jednotlivých stupňů, do kterých jsi sám byl zasvěcen.

Čtyři levly (stupně) Lightarian Reiki

Level I & II:

V těchto levlech se vysvětluje většina principů Lightarian Reiki a obdržíš první zasvěcení Lightarian Reiki s nanebevzatým mistrem Buddhou. Tento první trénink / zasvěcení tě připraví na další zasvěcení v dalších třech levlech.

Další tři zasvěcení zvýší postupně tvojí energii na vyšší (jemnější) vibrační úroveň v „reiki spektru" a spojí tě s jemnějšími aspekty energie Reiki. V průběhu tohoto zasvěcení nastane trvalé spojení s jinými podporujícími energiemi, které pomáhají rozšířit práci s energií a urychlí vývojový proces.

Level III:

V Lightarian Reiki III budeš obeznámen s energií Gaia, energie matky Země, která slouží jako „základ" pro tvůj osobní vývoj a pro sezení s tvými klienty.

Level IV:

Ve IV levlu budeš zasvěcen do láskyplné a silné energie, která má „deštníkový efekt". Říká se této energii také specielní energie Božstva.

Level V & VI:

V Lightarian Reiki V & VI budeš obeznámen s další energií, a sice s energií nanebevzatého mistra Sanandy. On se spojuje s mistrem Buddha, Gáiou a Božstvem, abychom vytvořili to, čemu se říká „komora božského léčení". Tento jedinečný a silný nástroj je dostupný pro práci jak s tvými klienty, tak i pro osobní využití.

Doporučuje se minimálně 30 dnů čekací doba mezi jednotlivými stupni Lightarian Reiki. Certifikáty se vystavují po jednotlivých stupních

(tento text byl přeložen s originálního textu Reiki Akademie Münster)

  • 1.zasvěcení BodicBoost    předpokladem Usuiho Reiki
  • 2.zasvěcení Lightarian I+II    předpokladem Karuna,Imara Reiki
  • 3.zasvěcení Lightarian III    předpokladem Lightarian I+II
  • 4.zasvěcení Lightarian IV    předpokladem Lightarian III
  • 5.zasvěcení Lightarian V+VI    předpokladem Lightarian IV

Cena za jednotlivá zasvěcení 2.000,- Kč + registrační poplatek