Anagana Reiki 

Mám to štěstí, že jsem zasvěcen přímo od zakladatelky tohoto reiki, které je skutečnou perlou práce s energií. Je to velice silné reiki a více než zajímavé podrobnosti vzniku, které sahají až k dr. Usuimu, se dozvíte ve skriptech, které jsou skutečně obsáhlé.

Je to reiki pro dnešní generaci lidí trpícími stresem, depresemi a dalšími symptomy neustále se urychlujícího tempa života současné civilizace, ale na druhé straně zachovává tradice starojaponského nezastupitelně originálního pojetí nauky o reiki.

Mé pocity, vize a změny v mém vlastním životě po zasvěcení do mistra Anagany vám rád předám jako bonbónek při osobním kontaktu a zároveň věřím a vím, že ani vy, pokud se rozhodnete právě pro Anaganu, nepříjdete zkrátka. Při zasvěcení do Anagany se aktivuje 13.čaker a tak si jistě dovedete představit, jaký energetický příval energie vám začne proudit všemi těly. V tomto reiki poznáš sám sebe tak, jak jsi dříve ani netušil, že takový jsi. Tajemstvím tohoto reiki je spojení a aktivace "vnitřního dítěte", s archetypem „dospělý". Zůstanete stejně dospělými jako dříve, ale odkryje se ve vás vaše krásné „vnitřní dítě", se zářivýma očima vašeho dětství, kdy si začnete opět všímat nádherné kapky rosy na stéblu trávy, poskakujícího vrabčáka zobajícího zbytky housky v parku, sluníčka vykukujícího mezi mraky, zářících hvězd i měsíce v hluboké temnotě noci a blbosti vyfrustrovaných dospělých honících se za kusem žvance.

Určitě přehodnotíte váš vlastní život, přestanete za sebou vláčet kamión „sajrajtu" vlastní minulosti, nebudete plánovat nesmysly na roky dopředu a naučíte se zase žít, stejně jako malé dítě pro báječnou přítomnost. Aktivace „vnitřního dítěte", tak jak to umí Anagana, znamená také zvýšení celkové spirituality, možnost vidění aury, sklon ke čtení myšlenek, vidění astrálního světa a všechny ostatní dary, které malé děti mají a my dospělí je o to všechno za vřelé podpory materialistického pojetí výchovy časem úspěšně připravíme.

1.stupeň

1 x 30min.

Především lidé, kteří tvrdí, že stojí oběma nohama na zemi, mohou již v prvním stupni poznat, že jsou ještě v jejich životě věci, které zpracovány nemají. I kdyby na reiki nikdy nevěřili, pouhým položením rukou na sebe, svého bližního, či jen pomyšlením na reiki se spouští automaticky, tak jako u malého dítěte, zcela spontáně energie Anagany.

2.stupeň

1 x 30min.

Schopnosti prvního stupně jsou doplněny, stejně jako u Usuiho reiki o zvětšení síly této energie, neboť se zde již zasvěcuje 13.čaker, kdy se s nimi též začíná pracovat, včetně předaných manter a technik, které jsou určitě zajímavé.

3 + 4.stupeň

7 x 30min

Tímto stupněm se dokončuje aktivace „vnitřního dítěte". V každém z nás bydlí ‚vnitřní dítě', které je důležitou součástí naší duše. Obsahuje sféru pocitů a je řízen pravou mozkovou hemisférou. Pokud toto dítě máme rádi, můžeme být veselí, plni radosti a chuti k životu s uměním radovat se z každé maličkosti, kterou nám život přináší. Oproti němu stojí ‚vnitřní dospělý', který vědomě, či nevědomě kopíruje zaběhnuté vzorce chování naší společnosti, rodičů vychovatelů apod. Tímto zasvěcenímdochází k procesu léčení a harmonizace obou protipólů. Postupně se stáváme vnímavější s chutí do učení, stejně jako malé dítě a k tomu si současně rozvíjíme vnitřní moudrost. Je to proces růstu, který potřebuje svůj čas, ale stojí za to. Jak moc, nebo jak málo jsme civilizačně přetížení, to posuďte sami. Pracovat s reiki a přesto se nevyhýbat realitě, je smyslem tohoto učení. Doporučuji všem, kdo v pohodě jsou a určitě všem, kdo po ní touží.

Cena zasvěcení na dálku: 12.000,-Kč