Amara 

Amara je jméno Bohyně dávné civilizace Lemurie. Pomocí této energie a symbolů, obsažených ve skriptech tohoto učení se můžete spojit s touto bohyní, mořskými draky, energiemi magie a dalšími bytostmi a energiemi, které stojí určitě za to.

Amara není energie k léčení, ale stejně jako pastor řádu Melchizedeků, či iniciace symbolu moudrosti je určena k duchovnímu růstu.

Je to učení, které nám otevírá naší schopnost poznat sám sebe, naučí tě vnímat proud energie ve všech tělech a odkrýváním potenciálu, který v nás vězí. Spojuje vědomí s podvědomím a vytahuje talent a schopnosti člověka na povrch, s poznáním skutečných pocitů a zkušeností, které jsme již získali.

Amara se z hlediska zasvěcení vnímá různě. Někteří říkají, že žádného zasvěcení není třeba, jiní naopak zasvěcení provádějí. Já provádím 4.zasvěcení, které předávám se 4.symboly. Předpokladem tohoto zasvěcení je minimálně 2.stupeň Usuiho, či Kundalini reiki, neboť se jedná o poměrné silné energie.

Amara je skutečně velmi silné duchovní nakopnutí, které doporučuji každému, kdo se chce dál vyvíjet a hledá další nové cesty duchovního poznání.

Cena zasvěcení na dálku je 3.000,-Kč