Andělský Pentagram 

Andělský Pentagram

Zasvěcení do léčivých sil andělů je metoda, která skrze světelnou nebeskou energii vytváří harmonii mezi tělem, duší a duchem. Podporuje proces sebepoznání,vede k hlubokému duševnímu klidu a pocitu blaha. Navíc aktivuje samoléčebné schopnosti těla, duše a ducha.

Obsah Skript:

 • Pentagram a jeho mythologický význam
  matematické zvláštnosti
  Energie andělských symbolů
  Andělský ochranný kruh
  Poznání a aktivace růžové aury
  Anděla červené růže
  Jak napíšu andělům?
  Léčení na dálku
  Pentagram štěstí
  Andělský pentagram
  Jak nakreslim andělský pentagram?
  Symboly 10-ti andělů
  Elohim
  Metathron
  Ariel
  Camael
  Raziel
  Zadkiel
  Michael
  Raphael
  Nezach
  Phaniel

Spojení mezi tvým srdcem a božským plamenem pozvedne tvojí auru (Růžová Aura) a přivádí k andělské lásce v tvém srdečním centru.

Rozsah tohoto zasvěcení je individuální, rozlišné a velmi jemné.

Vedle praktického užitku, mít anděle jako podporující světelné bytosti u sebe, má zasvěcení do Andělského ochranného kruhu za cíl sebepoznání ve vlastním stvořitelském bytí. Jde především o to příjmout a pochopit celistvost, dokonalost a realitu ve vlastním životě.

Právě, když se nám nedaří tak, jak bychom chtěli, přikláníme se k tomu, že svojí zodpovědnost odevzdáváme a „vzdáváme se".

Nějaký díl v nás se snaží tomu bránit, popohání nás, abychom to co chceme, zrealizovaly. Ale abychom tuto vůli uskutečnili, potřebujeme vnější pomoc. Chceme se cítít duševně a morálně ochráněni a hýčkáni.

V takovýchto beznadějných situacích nám darují anděle svojí pomoc, když s nimi navážeme kontakt a ukáží nám, že nikdy nejsme samy.

Ukáží nám cestu, abychom svůj osud vytvářely samy. Pomáhají nám ke svobodě a soběstačnosti od ostatních. Cítíme se bezpečně a ochráněni.

V okamžiku kdy vkročíš do andělského ochranného kruhu se děje něco zásadního: přestáváme si stěžovat, čerpáme sílu, lásku a vytrvalost a jsme schopni převzít zodpovědnost.

Podmínky pro zasvěcení:

 • předpoklad: žádný
 • výhodný: práce s energií

Jedno zasvěcení: 5000,- Kč (jednodenní seminář)