Tantra Reiki 

tantra

Ačkoliv existují různé způsoby vyprávění o tomto systému, nebo jestli se jedná jen o Aprílový vtip při vzniku tohoto systému, pravdu však přesto najdeme v jeho popisu.

Malý výtah:

„Umění uvědoměle žít a milovat

Tantra není věda a žádné náboženství. Tantra je duchovní cesta poznání, bez dogmat a vzorců víry. Tantra je „poznání o životě" a „způsob života". Tantra je „způsob jak se dívat na život a jak žít" byl před více jak 2000 lety vyvinut buddhistickými mnichy v Tibetu a ukazuje duchovní cestu jak dostat sexualitu, lásku a vědomí do souladu.

Tantra říká, že sexualita a spiritualita jsou „obě stejné strany tytéž energie". Tantra souhlasí tehdy ze sexuální energií, protože tato energie se dá použít pro vnitřní transformační proces. Tantra souhlasí s naší chutí a naší sexualitou, aniž by byla na ní fixovaná. Tantra je daleko víc. Tantra otevírá pro lásku a uvědomění.

Tantra od Shivy a Shakti

Původní Tantra je duchovní systém, ve kterým je sexuální energie posvátná. V tantrických spisech jsou popisované různé sexuální rituály, cviky a meditace, v podobě dialogů mezi hinduistickým bohem Shivou a jeho družkou Shakti. Tato původní tantra se nedá předávat bez přizpůsobení naší dnešní době.

1 zasvěcení

Cena 2.000,-Kč