Éterické Crystaly 

Co jsou éterické krystaly?

Éterické Crystaly

Éterické krystaly 1-9

Éterické krystaly jsou forma energetického léčení s krystaly, ale bez fyzické přítomnosti krystalů, to znamená, že můžete léčit pomocí krystalů, nepotřebujete však žádné krystaly ve fyzické podobě. Můžete energetické krystaly používat a nemusíte pořád hromadu krystalů nosit s sebou.

Tyto energetické krystaly jsou daleko silnější než pravé krystaly. Krystal (nebo kámen) bude tak dlouho přítomný, jak dlouho bude jeho příjemce jeho přítomnost potřebovat - poté se rozpustí do čisté energie (ze které se v podstatě také skládá). Dále pak můžete vytvářet krystalické elixíry, které jsou podstatně učenější (>400%) než elixíry, které se vyrábí běžným fyzickým způsobem.

Můžete buď „jen" s éterickými krystaly léčit nebo tuto formu léčení kombinovat s jinými způsoby léčení (Reiki, kundalini atd.). To záleží na vás - máte volnou volbu působení. Navíc můžete s energetickými krystaly provádět léčebné sezení na dálku!

Éterické krystaly byl vyvinuté Ole Gabrielsenem a navazuje na podobně od něho vyvinuté Kundalini Reiki. Kundalini Reiki se již stalo po celém světě rozšířené Reiki, který je zcela nezávislé na Usuiho Reiki.

Éterické krystaly 10-12

Nezávisle na Ole Gabrielsenu který se v roce 2005 distancoval od veřejnosti vyvinul Alexander Gottwald tyto další stupně pomocií channelingu. Ke všem výhodám nesou tyto další stupně zvýšení vibrací i předchozích stupňů z původních 400% na přibližně 600%.

Jako ochránce těchto nových stupňů a tím i ochráncem celého systému éterických krystalů 1-12 se mu zjevil Archanděl Metatron, který ho ujistil že všechny energie v tomto systému jsou pod jeho dokonalou ochranou.

Celkem 4. zasvěcení

Cena: 3.500,-Kč