Dračí Reiki - Dragon Reiki 

 Dračí Reiki - Dragon Reiki

Už jsi někdy uvažoval o tom, jestli draci opravdu existují? Možná jsi své první seznámení s těmito bytostmi měl při listování v pohádkových knížkách. Možná ses také leknul toho, když jsi si představil, jak chrlí oheň a letěl za ním, kdyby unesl nějakou princeznu do své jeskyně

Dětské pohádky zanechávají v našem podvědomí své stopy. Ať už strachy nebo vzpomínky, zůstávají v našem podvědomí vepsány.

Pocházejí tito ještěři s křídly z představivosti lidí nebo doopravdy existovali? Příběhy o dracích se velmi rozlišují. Proto by každý sám měl přenechat své dojmy a zkušenosti ze zasvěcení do Dračího Reiki (Dragon Reiki).

 Dračí Reiki - Dragon Reiki

Osobně bych toto zasvěcení zařadil více do mystiky a magie a mluvil méně o tekoucí energii, která proudí skrze čakry rukama. Ale to, že existují, o tom jsem sám přesvědčen. V dobách dávných byli draci našimi průvodci a rádci. Pomáhali nám v magii, léčení, ale i v dalších užitečných věcech. Když jsme ale ‚vyrostli' na určitou úroveň, začali jsme jim škodit, neboť jsme jejich rady a vědomosti otočili proti nim a tak se stáhli do jiné dimenze, neboť nás lidí začali mít plné zuby (a mají jich docela hodně). Vím to, pracuji s nimi, dají se přivolat (pozor na to-raději po dosažení určitých znalostí) a jsou to skutečně dobří pomocníci, léčitelé i učitelé. Toto reiki ti zpřístupní určité věci, o kterých jsi mohl doposud číst jen v pohádkách a fakticky funguje.

Zasvěcuje se dvěmi zasvěceními a pracuje se sedmi symboly. Každý způsob experimentu je dovolený, ale opatrně!

bylo tyto schopnosti mít a zařadit je do našeho každodenního života.

Cena zasvěcení: 3.500,-Kč

Dále

Shihan Chisara

 Dračí Reiki - Dragon Reiki

vychannelovala dalších 5 symbolů a zařadila je do skupiny draků Ohně, vody, země, vzduchu a zlatého draka. Pojmenovala toto víc vyvinuté dračí reiki jednoduše Dračí Reiki II, Má jedno zasvěcení a je to vynikající obohacení práce s energií, pro ty, co inklinují k magii.

Cena zasvěcení: 3.500,-Kč

Máte zájem o zasvěcení do Dragon Energy?