Napojení na boha Totha 

V roce 2007 jsem se nechal zasvětit od mistrně reiki, která je mou oblíbenou a to paní Elisabeth Willebrandt do energií boha Thotha. Tato mistryně je zakladatelkou energetického napojení na boha Thotha. Vše se událo v Řecku roku 2008, kdy se jedna žákyně rozhodla zopakovat si na pláži zasvěcení Boha Thotha, které jsem obdržel od paní Elizabeth Willebrandt. Protože jsem ale neměl u sebe skripta a nepamatoval jsem si způsob zasvěcení, napojil jsem se na boha Thotha za účelem sdělení tohoto zasvěcení.

Když jsem zasvětil tuto žákyni dle návodu boha Thotha, začali jí chodit informace formou „samo se spustícího" channelingu. Tato žákyně za mnou přišla druhý den s tímto poznatkem a s žádostí Boha Thotha, abych se na něj znovu napojil. Bylo mi sděleno následující.:" Toto zasvěcení není identické se zasvěcením, které jsi ty sám jako mistr obdržel, ale je to tvé nové zasvěcení pro mistry, kteří se mnou chtějí komunikovat".

Bůh Thoth je tedy nejen božským písařem, ale i patronem a ochráncem mistrů této doby. Rozhodl se, že pomůže novým mistrům v jejich práci a rychlejším duchovním růstu. Při zasvěcení předávám žákům dvě mantry, které jsou potřebné k napojení na boha Thotha. Jedna je napojovačem a ta druhá zesiluje energii v ruce se kterou píšeš.

Zasvěcení, které dávám je dále nepřenosné a bůh Thoth je tím, kdo vybírá ty, které toto napojení osloví a chtěli by mít kanál napojení otevřený. Ze svých zkušeností vím, že bůh Thoth je velmi přísný a proto radím každému mistrovi, aby si před svým rozhodnutím uvědomil míru zodpovědnosti vůči sobě sama, míru ega a pokory, která je v tomto případě bezpodmínečně nutná.

1. zasvěcení

Cena: 6.000,-Kč