Lemurické zmocnění (Lemurian Facilitator) 

Co je to Facilitator?

Hned na začátku bychom si měli vysvětlit název Facilitator, který nemá český význam.

Facilitator je zprostředkovatel, učitel, průvodce, mentor, tréner a to vše v jednom!

S lemurickém zmocnění dostanete tím pádem kontakt ze svými Lemurickými Facilitatory a budete zmocnění působit na druhé jako facilitator. Budete uvedený do pozice, nejen pro sebe, ale díky vašemu duchovnímu facilitatoru dostávat zasvěcení lemurských klášterů, dimenzionální resonanční aktivace, dimenzionální resonance vyrovnání, a všechny další lemurické zvyšování vibrací, a to budete schopní předávat taktéž druhým.

Můžete se kdykoliv vrátit do kláštera a poradit se s lemurickými kněžími a kněžkami, doporučení od nich dostávat a být nimi duchovně poučované.

O Lemurii

Lemurie - jméno mystické jako kultura Atlantidy.

Důkaz o fyzické existenci Lemurie (ještě) neexistují. Říká se že Lemurie existovala přibližně 30-90000 let př. n. l. před velkými přesuny zemských desek v pacifickém oceánu. Různé důvěryhodné channelingy poukazují na její existenci a na to že Hawaii představuje část Lemurie. Lemurie je naše první vzpomínka na dřívější existence na planetě zemi. Tato existence byly zcela v harmonii mezi sebou a našem okolí, s přírodou a elementy univerza s bohem/bohyní, všem co bylo.

Byl to zlatý věk, ráj nebo zahrada Eden. Většina z nás nasbíraly zkušenosti v Lemurii a ti jsou uložené v naší buněční paměti. Lemurické zmocnění napomáhá k tomu, lehký přístup k tomuto našemu niternějšímu jádru, k našemu vnitřnímu já. Závoj k druhým dimenzím je tenký.

Co je naším úkolem NYNÍ? Vzpomínáme si na tento věčný díl v centru našeho já, na jednotu, na spojení. Vezměme si s radostí a silou schopnost vytvořit naší vlastní novou, jakožto i budoucnost všech ostatních. Země zvyšuje své vibrace s naším procesem uvědomění a zároveň s tímto procesem ovlivňujeme každý velký celek.

S našimi vlastními změnami, změníme všechno. Jste připravení na změnu?

Lemurické civilizace byla daleko vyspělejší než naše dnešní civilizace, ve které v naší době žijeme. Lemuřané byly silní a chytří. Byly vysoce vyspělí a velmi duchovní. Tak nadaní ve vývoji umění, vědy, technologií a vědeckých objevů ve zdrojích který jim jejich ostrovský svět nabízel, že rychle vyvinuli vysoce vyspělou civilizaci. Byly léčitelé, učitelé, kněžkami a kněžími, udržovatelé vědy, vědci, astronomové a umělci.

Lemurie byla místem míru s velkým věděním, kvetoucím obchodem a vysoce vyspělou technologií. Krása hlavního města, který bylo prstencovitě uspořádané a spojené mosty se zbytkem ostrovů, bylo ještě posílené nádhernými zahradami, třpytivými fontánami a kvetoucími stromy. Velké univerzity, observatoře, knihovny, laboratoře, akademie pro lid každého věku podporovali hlavní proud této civilizace.

V této době byly lidé zařazeni do tříd dle jejich duchovního vývoje. Jedinci s nejnižším stupněm duchovního vývoje (a tím i nízkými energiemi) nemohli vstoupit do vysoce vibračních úrovní. To byly chrámy lemurských krystalů.

Staří (kněží) se uměli spojit s lemurskými krystaly. Lemurské krystaly byly používány pro stavbu mostů a pro ohřev vody. Některé byly určené jako nářadí, jiné pomáhali při duchovní léčbě a uvolnění karmických záležitostí, a jsou dodnes důležité pro ty, kteří s předchozích inkarnací mají lemurské karmické spojitosti.