Komyo Kai Reiki 

Komyo Kai Reiki Komyo Kai Reiki Komyo Kai Reiki Komyo Kai Reiki Komyo Kai Reiki

Komyo Kai ( velké Světlo ) je originální japonská větev Usuiho Reiki, do kterého mě zasvětil společně s dalšími 11. mistry Reiki buddhistický mnich reverend Hyakuten Inamoto.

Je to poslední žijící mistr, který je čtvrtý v linii mistrů Dr. Mikao Usuiho.

1. Dr. Mikao Usui - zakladatel učení Usui Shiki Ryoho Reiki
2. Chujiro Hajaschi
3. Chioko Yamaguchi
4. Hyakuten Inamoto
5. Karel Putz

Mám tedy to štěstí být pátým v této ryze japonské linii, čehož si neobyčejně vážím. Tento mistr Reiki nás celkem 12. mistrů zasvětil v roce 2004 v Brně, kde nám předal zasvěcovací techniky do všech stupňů Reiki, Komyo Kai, které jsou naprosto odlišné od zasvěcovacích technik Usui Shiki Ryoho Reiki.

Při zasvěcení do Karuna-Ki Reiki obdržíš 13. silových symbolů, které pomáhají: Zatímco nám známé Usui Ryoho Reiki oběhlo z Japonska, Hawai, Ameriku a také přes Evropu, téměř celou zeměkouli, Komyo Kai Reiki ‚přišlo' přímo prostřednictvím reverenda Inamota z Japonska.

Je určitě velkým přínosem a obohacením pro učení Reiki. Kromě naprosto odlišného zasvěcení nám Komyo Kai Reiki nabízí další techniky práce s touto energií. O tomto Reiki se dá říci, že se více zaměřuje na duchovní růst jak žáka, tak i mistra Reiki.

Některé postupy práce jsem po zasvěcení do Komya Kai při léčení mých klientů přehodnotil a začal jsem používat naprosto nové praktiky, právě díky Komyu Kai. Zasvěcení do Komyo Kai vnímám sám za sebe, jako silnější a intenzívnější. Obě větve mají z mého hlediska stejnou kvalitu a své opodstatnění a tak je na Vás, co je z Vašeho pohledu to pravé a co Vás osloví. Neudělal jsem ale z Komya Kai "novou školu", ale zahrnul jsem nové poznatky do klasických kursů Reiki v mých seminářích. Všechny své žáky, které jsem již zasvětil, zasvěcuji každé pondělí znovu na dálku a jsem ve styku s těmito žáky víceméně dle možností pravidelně, tak jak to tato škola vyžaduje. Také mistry, které jsem již zasvětil, zasvěcuji na přání na dálku či osobně znovu.

Zájemcům o mistra Komyo Kai nabízím zasvěcení do mistra za předpokladu, že už mistrem jiných druhů Reiki jsou.

Seminář je jednodenní s přípravou na mistra Komya Kai, zasvěcením a praktickými nácviky metodiky zasvěcování. Z důvodu zachování čistoty při zasvěcování nenabízím zasvěcení do mistra na dálku, ale pouze formou semináře.

Cena: 10.000,-Kč