Kdo jsem? A co mě přivedlo k tomu, co dnes dělám? 

Jmenuji se Karel Putz, jsem narozen v roce 1954 a jsem mistrem reiki uvedených směrů,  které nabízím na svých stránkách. Protože je reiki jednou z cest, kterou jsem se vydal, myslím si jako spousta jiných mistrů reiki, že je cestou správnou.  S reiki a dalšími formami léčení jsem se setkal, až když jsem již léčil a snažil se pomáhat lidem, aniž jsem vlastně věděl, co se s klientem  při léčení odehrává.

Časem mi to začalo vadit a přes své velmi dobré výsledky s léčením jsem začal mít obavy, zda neubližuji při léčení sobě a nebo klientovi.  A tak jak rostli mé obavy, byl mi „poslán" klient, který mi o reiki řekl.  Po sdělení slova „Reiki" jsem se ho nejdříve zeptal, zda to není způsob bojového umění, ale pak mě slovo „Reiki" okouzlilo natolik, že jsem věděl, že je to má cesta.  Mé duchovní „vedení" mě vždy, když se podívám zpět, posílalo jen na ty správné semináře, kde jsem se mohl mnoho naučit. 

Žil jsem zhruba 12 let v zahraničí a tak jsem svoji znalost řečí mohl využít právě při seznamování se se stále více energiemi, které nabízím.  Většinu nabízených směrů jsem společně se svým synem přeložil a proto mohu v současné době nabídnout spousty druhů reiki „směrů", ale i způsoby šamanského léčení,  duchovní směry léčení formou americké metody SRT (spiritual response therapy) a vlastní metody léčení a čištění magie.  Má cesta léčitele začala v roce 2000, když jsem se vrátil z dvanáctiletého pobytu v zahraničí.  Mistrem  Usuiho reiki jsem se stal v roce 2004 a od té doby v „reiki a s reiki žiji". 

Působil jsem nejdříve v Mostě a po přestěhování do Karlových Varů v roce 2007 jsem založil svoji vlastní duchovní školu.  Zde vyučuji různé směry učení o reiki, ale protože jsem se v roce 2008 propojil s Universálním Vědomím, předávám svým pokročilým žákům moudrosti Universa a s nimi také spousty informací, které se nikde nepíší, ani neučí.  Stahuji formou „channellingu" nové informace a proto mohu nabídnout v současné době i spousty vlastních energií, které předávám pokročilým mistrům reiki. V současné době píši knihu moudrostí a duchovních zákonů „Universálního Vědomí", kterou mi diktují duchovní bytosti Universa.  Kniha vyjde začátkem roku 2010 a doufám, že osloví nejen mé žáky, ale i spoustu dalších lidí, kteří se duchovním věcem věnují.

Stahováním informací si začínám rozpomínat na doby starých Druidů, jejichž učení, energie a doposud tajné aktivace začnu v příštím roce učit a zasvěcovat.  Rozpomínám si na dobu starého Egypta, kdy stejně jako kdysi budu učit a zasvěcovat „oktávy úrovně vědomí".  Vzpomínám si na dobu staré Atlantidy a tak již teď otevírám některým lidem „kanál učení" a v příštím roce pak další aktivace, které budu popisovat v sekci vlastní energie. Učím již na svých seminářích techniky léčení Ježíše Krista, techniky Staré Atlantidy a také své vlastní.

Vytvořil jsem si své vlastní pravdy a zásady, o které se s vámi rád podělím.

 

„Právě teď se nezlobím, protože se mám tak, jak si zasloužím, snažím se si nevytvářet starosti a jsem vděčný za každý prožitý den.

Už nelžu jiným a raději ani sám sobě a to co mě baví dělám naplno a poctivě.

Vážím si všech bližních, pobližních a dokonalosti Univerza.

Mám se rád, všechny ostatní taky a kdo mě požádá, tomu se snažím pomoci."

 

Protože jsem popsal téměř 200 stránek popisováním energií na svých stránkách,  přečtěte si co chcete vědět a čemu chcete rozumět.  A já vám k tomu přeji pohodu, hezký den, či večer.

 

Karel Putz