Imara Reiki 

Imara Reiki

Tato forma Reiki spatřila světlo světa prostřednictvím formy Channelingu. Dost udivený Barton Wendel se svým bratrem Geoffrey měli to štěstí, že se to podařilo právě jim. Vyvinuli z této energie systém, který nazvali Imara Reiki. Jméno „Imara" znamená vlastně „více", proto „více Reiki - Imara Reiki" Chcete-li můj komentář, musím přiznat, že tento název je sice stručný, zato však velice trefný a skutečně dělá svému jménu čest.

Pokud jsi jednou zasvěcen do Imary Reiki, je extrémě jednoduché tuto energii používat. Nemá totiž žádné symboly a její aktivace je závislá pouze na vyslovení jedné jediné mantry, která se předává a aktivuje při zasvěcení.

Zde je však již podmínkou být zasvěcen do mistra jiného druhu Reiki, např. Usui Ryoho, Seichim, Karuna, Reiki tibetského nebo i dalších druhů. Imara Reiki je druh Reiki s vyšší frekvencí vibračního pole energie, než má většina tradičních druhů Reiki.

Usuiho Reiki se pohybuje na stupnici 1,2 a 3, Karuna Reiki na stupnici 4, zatímco Imara na páté stupnici. Ve vibračním pásmu je Usuiho Reiki zařazeno v prvním, Karuna Reiki ve druhém, ale Imara Reiki v pásmu třetím.

Zkušenosti s touto léčivou energií jsou pro každého jiné. Někteří lidé popisují Imaru Reiki a její vibrace jako nejsilnější druh energie, se kterou doposud pracovali. I zde samozřejmě platí především Vaše vlastní zkušenost. ( Zatímco jogíni říkají, že karmu vaří, Imara Reiki je skutečným paličem karmy ).

Je to velice intenzívní energie, která vychází v krátkých pulsech z rukou, posléze se začíná měnit v energetický vír, až přejde v energetický vítr ( příp. hurikán ) , viděno vnitřním zrakem - růžové, či světle zelené barvy. Aplikací Imary Reiki probíhá silné duchovní propojení ( s bytostmi Světla, s anděly atd. ) a to nejen u léčícího, ale i u léčeného.

Imara Reiki je známá tím, že dokáže vyřešit problémy životů minulých, bloků a traumat z minulosti všeobecně. Můj vlastní postřeh z poslední doby je ten, že umí spálit magie a vodoo nejhoršího kalibru. Umíte-li jiné formy léčení, než je Reiki, např. SRT-čko, kinesiologie atd. a nemůžete s něčím pohnout, zkuste aplikovat Imaru. Velice rychle pochopíte přísloví „ ukázaná platí „ a začne Vás to určitě bavit, zrovna tak, jako mě.

Meditace s Imarou pomáhají zprostředkovat poselství z podvědomí, z astrálního světa, či jiných dimenzí. Spousta uživatelů má z výše uvedených důvodů silné a trvalé spirituální spojení s nanebestoupivšími mistry, anděli atd. Je vcelku běžné, že jak mistr, tak i klient dostávají během léčení různé informace, přispívající léčebné proceduře.

Sám jsem obdržel během léčení od anděla strážného klienta, kterého jsem léčil, mantru na léčení nemoci léčeného klienta. Tuto mantru sděluji svým žákům, kteří jsou ode mě zasvěceni do této energie.

Skripta o Imaře nejsou nijak obsáhlá a není ani důvodem, aby byla. Práce s Imarou je totiž stejná jako při aplikaci Usuiho Reiki. Ale výsledky, efektivita, rychlost ošetření, intenzita a jednoduchost hovoří jednoznačně proto, že je velkým přínosem pro všechny, kdo pracují s energií, chtějí se dále rozvíjet a pomáhat nejen sobě, ale i všem ostatním, kteří si o pomoc požádají.

Tento druh Reiki zasvěcuji na dálku, včetně zaslání skript e-mailem, či poštou. Zasvěcení se provádí jedenkrát/doba ca. 30 min. V ceně zasvěcení je zahrnuto celkové vyčištění žáka (mistra) před i po zasvěcení, včetně dálkové kontroly, zda vše proběhlo v pořádku a zda není nutné ještě jedno zasvěcení.

Cena 3.000,-Kč

Další možností je jednodenní seminář v místě mého působistě, či formou pozvání, také u Vás. Obsahem semináře je seznámení s touto energií, ukázky práce při ošetřování Imarou, zasvěcování na dálku, sebe sama, zasvěcení fyzické a další formy aplikace této báječné energie, včetně vyčištění žáka (mistra) před i po zasvěcení.

Cena 4.500,-Kč