Houby 

Houby

Dobrá možnost kombinace k frekvencím květů je vibrace hub. Květy působí na naše emocionální těla. Tyto houby přináší tyto změny na úroveň fyzického těla, integrují nabranou energii do úrovně buňek.

Houby nejsou ani rostliny ani zvířata. Jsou našimi divnými obyvateli lesů. Na jednu stranu velmi dobře chutnají a na druhou stranu jsou některé smrtelně jedovaté. Přesně tyto vlastnosti vůči nim vyvolal u lidí narušený vztah. Někdy jsou obdivované, sbírané a jsou z nich „vykouzlené" lahodné pokrmy a nebo od ostatních bezohledně pošlapané, zničené, protože jejich vibrace u těchto jedinců vyvolaly nevolnost (kvůli jedům).

Podoba a složení hub sahá od volně složených spojení buňek až po komplikovaně vytvořené a rozvětvené systémy (plodnice). Do dnešního dne nebyly houby rozdělené do podskupin, poněvadž se ročně oběvuje až dalších 1000 druhů.

Zdá se že houby následují vyvoj země na duze, a tak se nechají v pruběhu času vyvijet další a další druhy.

U nás rostoucí velké houby se odhadují na 3000 druhů, z nichž 500 druhů se vyskytuje častěji než ostatní a z toho 200 druhů, které jsou jedlé. Přibližně 50 druhů je nazývaných jako jedovaté, zbytek je jednoduše nejedlý.

Houby přebírají v přírodě zvláštní postavení, nejsou ani rostliny, ani zvířata, jak již bylo řečeno, jsou takzvanými kryptogamními porosty. Rozmnožují se pomoci ostruhů, které jsou několik tisícin milimetrů malé, a když pak vyklíčí, tak nevzniká houba, ale podzemní podoba pavučiní sítě, z čehož pak vzniká nadzemní plodnice, když se k tomu sejdou přiměřené teplotní a vlhkostní podmínky.

Z této jedinečnosti se vytváří přesně „ty" energetické frekvence, které obohatí naše tělo a auru s totožnými vibracemi.

Jedno zasvěcení: 2.500,-Kč