Dragon Energy 

Také mě,když jsem začal pracovat s energií oslovili draci a tak jsem se nechal zasvětit do obou stupňů Dračího reiki.V Řecku pak v roce 2008 jsem přetransformoval tyto draky na energie páté dimenze, ale protože jsem na těchto dračích reiki nic jiného neměnil, neměl jsem pocit sdělovat tyto informace, kromě mým žákům, které jsem zasvěcoval dále. Faktem však zůstává, že oba stupně dračího reiki nejenom mě, ale i mým žákům způsobily po zasvěcení transformaci duše a celé osobnosti. Je to jednoduché. Málokdo ví, že vlastně tyto energie jsou částí duše člověka, ale na jiné dimenzionální úrovni. Přetransformováním těchto draků na energie pětidimenzionální dochází k transformaci duše těchto draků. Zasvěcením do těchto dračích reiki pak dochází ke spojení duše člověka, s duší draků. Tím dochází ke zvýšení potenciálu duše člověka a jeho vědomí, neboť se sloučí s duší a vědomím draků. Je to vlastně oddělenost naší mysli, která se tímto zasvěcením začíná spojovat do tzv. Jednoty. Po této iniciaci pak dochází vlastně k tomu, že je zasvěcenci přidělena část duše ale již na pětidimenzionální úrovni. Byl to i jeden z důvodů, proč jsem mohl vůbec přijmout v Řecku pětidimenzionální energii NOVA ZELATO.

Žáci, kteří byli ode mě zasvěceni do tohoto reiki mohou potvrdit nárůst energetického potenciálu při léčení, zvětšení intuice a celkové zrychlení své cesty transformace. V lednu tohoto roku jsem zasvěcoval paní Dominiku Kopřivovou z Prahy do normálního dračího reiki. Při tomto zasvěcení mi ale mé duchovní vedení poradilo, abych po druhém stupni, zasvětil moji žákyni ještě zasvěcením třetím. Paní Dominika, která má výborné vnitřní vidění a částečně rozvinutou jasnovidnost, kterou jsem ještě podpořil dalším zasvěcením podporujícím tyto vlastnosti, dostala při třetí aktivaci další symboly a já jsem dostal nový způsob zasvěcování, kdy draci se kterými se po tomto zasvěcení pracuje jsou ze sféry BETA, což je sféra mezi naším sluncem a velkým centrálním sluncem. Rozdíl mezi klasickým dračím reiki a dragon energy, je asi takový jako energie Usuiho reiki, kterou byste chtěli porovnávat s několikanásobně zesílenou Ra-Sheebou.

Také zde platí, že není možné zasvětit se sám, neboť je opět nutné provést transformaci adepta, podmíněnou nejdříve zasvěcením do pětidimenzionálního dračího reiki prvního a druhého stupně.

Zasvěcení je možné předávat pouze osobně a je spojeno s jednodenním seminářem.

Cena: 7.000,-Kč