Crystal Reiki 

Crystal Reiki

Crystal Reiki je 3 stupňový systém. Můžou být vedené dlouhé diskuze o tom, jestli se Crystal Reiki předává 3, 6 nebo dokonce 12 zasvěceními.

Aby to bylo srozumitelné pro každého: Crystal Reiki je závislé na Usuiho Reiki (evtl. Kundalini Reiki) Symboly s prvních tří stupňů Usuiho Reiki se také používají v Crystal Reiki.

Skrze aktivací vibrací drahokamů v čakrách, spolupracují kristaly s tělem, aby jej očistily a osvobodily od hlubokých zakořeněních bloků. Vyšší vibrace kristalů představují vyšší úroveň vědomí a takto rozpouštějí duševní a psychické problémy a léčí skrz vibrace a ozvěně také nemocné orgány.

Energie různých drahokamů mají také různé vibrace a mohou být tímto cílevědomě použité na bloky a onemocnění.

Vibrace mohou být velmi silné,a působí na každého člověka různě. Zasvěcení by mělo být provedené až po dostatečné energetické práci. Alespoň mistrovský stupeň Usuiho Reiki nebo Kundalini Reiki je předpoklad.

Duševní spojení s vibracemi kristalů a drahokamů, dělá každého který se zabývá s touto energií takříkajic - kristalovým mistrem. Tímto zasvěcením se zesílí dokonce průtok energie jiných Reiki systémů.

 

Zasvěcení se provádí křištálem. Který by si měl vlastnít!

Další kameny jsou jak barevně, tak i vibračně obsažené v křištálu, proto je to na každém, jestli použije k duchovní práci, patřičné kameny pro každou čakru a nebo jestli použije jen křištál. V mém sešitě popisují kameny, které patří k jednotlivým čakrám.

Tři zasvěcení cena: 5.000,-Kč