Amadeus 

amadeus

Portugalsky: „milovaný bůh" či „miluj svého boha"

Posvátný pták Guaranských indiánů v Brazílii „Uirapuru" je používán k vyvolání této posvátné energie.

Celková velikost tohoto ptáčka je 12 cm a je vyobrazen ve skriptech, která posílám zajemcům o tento šamanský druh zasvěcení. Je také nazýván ‚muzikantem lidu', neboť jeho zpěv se velmi podobá zvuku malé zobcové flétny. Když tento ptáček navštíví vaše obydlí ( v Brazílii ), přinese vám mír, štěstí, lásku a harmonii.

Nedá se naštěstí držet v zajetí a tak těší svým krásným zpěvem obyvatele dešťového pralesa.

Ama Deus

Je šamanská forma léčení, stará zhruba 6000 let a je to metoda léčení guaranských indiánů. Tito indiáni jsou přesvědčeni, že neexistují ve své podstatě žádné nemoci, ale že negativní vlivy zvenčí způsobují pocity nevolnosti. Odstraněním těchto cizích negativních energií dosáhneme opět pocitu rovnováhy v člověku a tím opět nastolíme pocit zdraví.

Ve zpěvu ptáčka Uirapuru jsou hlasy boha Tupa a duchovních bytostí guaranských indiánů. Když totiž začne zpívat Uirapuru, přestávají ostatní ptáci zpívat a nechávají jeho hlasem projasnit hloubku dešťového pralesa. V tomto hlase je uchováno tajemství léčivé síly guaranských indiánů.

Díky brazilskému léčiteli jménem Alberto Aguas , žijícímu nějaký čas mezi těmito indiány a který se jejich metodu léčení odstraňování cizích negativních energií naučil, máme dnes to štěstí, formou zasvěcení léčit sebe, své bližní a dále zasvěcovat adepty této šamanské léčby, která je skutečně velmi účinná. Tento léčitel zemřel v roce 1992 a až do své smrti učil tomuto léčení.

Ama Deus

Tato šamanská energie se aktivuje ve dvou stupních

1 stupeň : Pajé

Je zasvěcením do této energie a seznámením s léčebnými postupy

2. stupeň: Schamane

Opravňujě být kanálem této božské síly, včetně oprávnění zasvěcovattuto energii dalším žáků.

Ama Deus

Pracuje s 26. symboly, které se učí poměrně snadno a mají skutečně širokospektrý záběr. Jména těchto symbolů dal dohromady teprve Alberto Aguas, neboť guaranští indiáni pro tyto symboly žádná jména neměli kreslí tyto symboly jako slova boha Tupa. Používání názvů těchto symbolů neovlivňje jejich účinnost, ale usnadňuje jejich rychlejšímu naučení.

Při správném pochopení práce s touto skutečně báječnou energií začnete chápat moudrost Universa, jeho sílu a nevyčerpatelnou energii, která je všude okolo nás. Skloníte se před moudrostí našich předků a možná zrovna vy inklinujete právě k tomuto druhu léčení, které si určitě zaslouží respekt a svoji pozornost.

Cena zasvěcení na dálku je 4.500,-